Zamów Online
 
Sprawdź nowości w sklepie

Brukarstwo

Brukarstwo

Układanie kostki brukowej Gliwice, Zabrze…

Podjazd i wejście są wizytówką każdego domu, dlatego do jego wyglądu przywiązujemy coraz większe znaczenie. Tutaj z pomocą przychodzi brukarstwo.

Brukowanie nawierzchni sprawia, że stają się one niewątpliwą ozdobą każdej przestrzeni. Jednocześnie nadają jej rustykalnego, eleganckiego wyglądu. Realizujemy usługi brukarskie dostosowując ich zakres do potrzeb klientów, a także ich indywidualnej wizji co do efektu końcowego.

Układanie kostki brukowej w Gliwicach, Rybniku, Zabrzu i okolicach wykonujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do powierzenia stworzenia strefy wejściowej do Państwa domu w nasze ręce. Dysponujemy wiedzą i dużym doświadczeniem w dziedzinie, jaką jest brukarstwo. Podejmujemy się każdego zadania w zakresie projektowania i realizacji rozmaitych nawierzchni z kostki brukowej. Usługi brukarskie wykonujemy fachowo, przy użyciu nowoczesnych metod. Jest to gwarancją terminowo i rzetelnie zrealizowanego zlecenia.

Oferujemy:

  • kompleksowe usługi brukarskie,
  • profesjonalne układanie kostki brukowej,
  • układanie kostki granitowej,
  • układanie kostki klinkierowej,
  • brukowanie parkingów, chodników, ścieżek,
  • brukowanie tarasów, schodów,
  • sprzedaż kostki brukowej i galanterii,
  • pomoc doświadczonych fachowców,
  • szybką i profesjonalną obsługę.

Brukarstwo Gliwice, Zabrze…

Brukarstwo to nasza domena, dlatego w tej dziedzinie podejmujemy się największych wyzwań. Jeśli zdecydujecie się Państwo na brukowanie podjazdu czy fragmentów ogrodu zajmiemy się stworzeniem dla Was idealnej nawierzchni. Wszystkie usługi brukarskie wykonujemy solidnie i kompleksowo. Pracujemy wyłącznie z wysokiej jakości produktami. Dbamy o precyzję i estetykę wykonania wszystkich naszych prac tworząc spójne kompozycje z takimi elementami jak ogrodzenia betonowe czy fasada budynku. Usługi brukarskie realizujemy w sposób kompleksowy, dlatego jesteśmy w stanie ułożyć taras, podjazd, parking, chodnik i ogrodzenie w ramach jednego zlecenia. Układanie kostki brukowej wykonujemy w obrębie prywatnych posesji i ogrodów oraz w przestrzeniach miejskich i komercyjnych dla Klientów z Gliwic, Rybnika, Zabrza i okolicznych miejscowości. Realizujemy także zlecenia na wzory dekoracyjne.

Odwiedź nas i dowiedz się jak funkcjonalnie i estetycznie wybrukować Twoją posesję. Dobierzemy usługi brukarskie do Twoich oczekiwań i sprawimy, że przestrzeń zostanie zaaranżowana funkcjonalnie i estetycznie.

Zapraszamy do naszego ogrodu wystawowego , który do niedawna mieścił się w Gliwicach, ul. Biegusa 68, a obecnie jest to Wilcza koło Gliwic, ul. Gliwicka 1C. W ogrodzie prezentujemy wyroby firm Bruk i Polbruk oraz wybrane rodzaje ogrodzeń.

Brukowanie – Śląsk i okolice (Gliwice, Zabrze, Bytom…)

Układanie kostki brukowej – usługi brukarskie –  wykonujemy dla Klientów ze Śląska, z miast i ich okolic: Gliwice, Rybnik, Zabrze, Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Bytom, Pyskowice, Toszek, Tarnowskie Góry, Knurów, Mikołów, Orzesze, Sośnicowice, Żernica, Kleszczów, Szałsza i inne.

Kostka brukowa Rybnik Kostka brukowa Ruda Śląska Kostka brukowa Mikołów