Zamów Online
 
Sprawdź nowości w sklepie

Zadaszenia tarasowe / Tarasole

Zadaszenia tarasowe / Tarasole

Funkcjonalne Zadaszenia Tarasów

Zadaszenie tarasu nowoczesne to konstrukcja, dzięki której możemy w znaczący sposób podnieść funkcjonalność przestrzeni i rozszerzyć zakres jej użytkowania także na te okresy roku, kiedy warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz nie sprzyjają korzystaniu z tarasu otwartego. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom inwestorów marka CABANBRUK z Wilczej koło Gliwic oferuje wysokiej jakości zadaszenia tarasów wraz z montażem. W stałym asortymencie posiadamy produkty znanych i cenionych dostawców zabudowy tarasowej taki jak firma Tarasole. To pozwala nam jeszcze lepiej dopasowywać konstrukcje zadaszenia tarasów do indywidualnych potrzeb danego projektu oraz wymogów technicznych w miejscu montażu.

Dlaczego Warto Zainstalować Zadaszenie Tarasu?

Zadaszenie tarasu oferuje skuteczną ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, jak również opadami atmosferycznymi. Jeśli konstrukcję dodatkowo wyposażymy w panele lub ściany boczne uzyskamy przestrzeń, z której możemy komfortowo korzystać już do wczesnej wiosny, aż po późną jesień. Na rynku nie brakuje systemów dających możliwość przekształcenia tarasu w prawdziwy ogród zimowy – wygodną całoroczną przestrzeń do odpoczynku i rekreacji.

To, o czym należy pamiętać wybierając nowoczesne systemy zadaszenia tarasu to swoboda zarządzania poziomem nasłonecznienia przestrzeni pod zadaszeniem. Produkty marki Tarasole, jak również innych producentów pergoli i zadaszeń tarasowych pozwalają na całościowe lub częściowe zasłonięcie/odsłonięcie poszycia zadaszenia, dzięki czemu przy sprzyjającej aurze możemy bez ograniczeń czerpać z zalet otwartego tarasu, podczas gdy przed palącym słońcem i letnim deszczem ochroni nas dach. Dach oraz rolowane / przesuwane ściany chronią również przed wiatrem i zapewniają intymność. W zależności od wybranej konstrukcji i wariantu dach pergoli może być wykonany z tkaniny zacieniającej, ruchomych lameli, a nawet szkła.

Zadaszenia Tarasów – Gliwice, Katowice, Rybnik, Zabrze…

Siedzibą marki CABANBRUK jest Wilcza koło miasta Gliwice. Dzięki dogodnej lokalizacji nasze usługi możemy kierować do Klientów z terenu całego województwa oferując zadaszenie nowoczesnego tarasu w lokalizacjach, takich jak Gliwice, Katowice, Rybnik, Bytom, Zabrze, Mikołów i wielu innych. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z właścicielami obiektów nowopowstałych, jak i modernizowanych. Oferowanie zadaszenie tarasu nowoczesne marki Tarasole znajduje zastosowanie zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i obiektach z branży HoReCa. Inwestorów zainteresowanych możliwością montażu zadaszenia tarasu w Gliwicach, Rybniku, Zabrzu, Katowicach i innych miejscowościach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół CABANBRUK z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego projektu.