Zamów Online
 
Sprawdź nowości w sklepie

Pracownia projektowa

Pracownia projektowa

Ogród to nie tylko ozdoba znajdującego się na posesji budynku, to również miejsce wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Samodzielne projektowanie ogrodu może stanowić problem, szczególnie w przypadku, gdy mamy do czynienia z trudnym do zagospodarowania terenem. Nasza firma specjalizuje się w architekturze krajobrazu, dobierając funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy, projektowanie ogrodów – nawet o nietypowym kształcie i metrażu – nie stanowi dla nas problemu. Mamy dostęp do różnorodnej roślinności oraz wiemy, w jaki sposób zaaranżować przestrzeń, aby była komfortowa i atrakcyjna wizualnie. Od wielu lat kompleksowo wykonujemy projektowanie ogrodów oraz kostki brukowej (3D). Swoją działalnością obejmujemy cały Śląsk, obsługując przede wszystkim klientów z miast: Gliwice, Zabrze, Rybnik, Bytom, Mikołów, Ruda Śląska i okolic.

Projektowanie ogrodów – Śląsk

Naszą misją jest stworzenie przestrzeni, która będzie stwarzała odpowiednie warunki do wypoczynku, a dodatkowo będzie wystylizowana zgodnie z preferencjami klienta. Projektowanie ogrodów to nie tylko wybór krzewów, drzew i roślin. Na całokształt składa się również zamontowanie dodatkowego wyposażenia, takiego jak altanki, rabaty czy ławki, dzięki czemu ogród stanie się miejscem przytulnym, zachęcającym do korzystania z uroków ładnej pogody. Projektowanie ogrodu to wieloetapowy proces, dlatego chcąc działać kompleksowo, zajmiemy się:

  • analizą stanu działki oraz inwentaryzacją roślin,
  • opracowaniem koncepcji zagospodarowania przestrzennego,
  • doborem elementów architektury krajobrazu,
  • projektem nawodnienia, oświetlenia, roślin i nawierzchni,
  • kompleksowym wykonawstwem ogrodu i montażem poszczególnych elementów architektonicznych.

Jeżeli chcesz skorzystać z usług, na które składa się między innymi projektowanie ogrodu wraz z projektowaniem nawierzchni z kostki brukowej, zapraszamy do kontaktu!