Płyty tarasowe

Płyty tarasowe

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne płyty tarasowe.  Sprawdzą się one doskonale na prywatnych posesjach jak i w przestrzeni publicznej. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Pomożemy dobrać optymalne rozwiązania, tak aby płyty tarasowe idealnie harmonizowały z bryłą budynku. 

Na życzenie Klientów wykonujemy projekty tarasów, dostarczamy płyty tarasowe  i zajmujemy się całościowym wykonaniem inwestycji.

Gruppo Marazzi to jeden z największych producentów płytek ceramicznych na świecie. Ze swymi fabrykami we Włoszech, Francji i Hiszpanii zajmuje bezapelacyjnie pozycję lidera w Europie.

Kompletna i zróżnicowana gama płyt tarasowych, będąca w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane gusta i wymagania techniczne to ponad 5.000 kombinacji kolorów, kształtów i wzorów z równoczesną możliwością zaoferowania Klientom pełnej obsługi projektu.
Strategia firmy Marazzi od początku charakteryzowała się wytwarzaniem awangardowych, zaawansowanych technicznie produktów, spełniających najwyższe standardy jakości.
Marazzi był jednym z pierwszych zakładów w branży ceramicznej, który już w 1994 r. uzyskał Certyfikat Jakości ISO 9001, gwarantujący najwyższą jakość na wszystkich poziomach działalności firmy: od projektowania i rozwoju wyrobu, poprzez procesy produkcyjne, aż po wyrób końcowy i montaż i serwis.