Ogrodzenia

OGRODZENIA – DORADZTWO, PROJEKTY, WYKONAWSTWO

Nic tak nie wpływa na naszą prywatność i poczucie bezpieczeństwa we własnym domu jak posiadanie solidnego ogrodzenia. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej klasy ogrodzeń systemowych oraz bram i furtek, idealnych do realizacji zarówno w obiektach prywatnych, jak i przemysłowych. Jako specjaliści od układania kostki brukowej oferujemy również wyjątkowo trwałe i niezawodne ogrodzenia murowane (ogrodzenia betonowe). Do ich budowy wykorzystujemy starannie dobrane materiały, których różnorodność pozwala tworzyć atrakcyjne i unikalne kompozycje. Ogrodzenia betonowe są wykonywane przez nas w całości lub jako konstrukcja nośna do montażu metalowych przęseł.

Wykonujemy profesjonalny montaż ogrodzeń i systemów ogrodzeniowych. Oferujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru materiałów oraz usługi projektowe. Sprzedajemy i montujemy między innymi:

  • ogrodzenia betonowe – ogrodzenia murowane z klinkieru (z cegły klinkierowej), kamienia murowego oraz bloczków betonowych – solidne i trwałe;
  • ogrodzenia systemowe – z profili aluminiowych lub paneli – estetyczne i bezpieczne;
  • gabiony – oryginalne stalowe kosze, wypełnione naturalnymi kamieniami;
  • ogrodzenia przemysłowe – siatki ogrodzeniowe, panele zgrzewane – ekonomiczne i bezpieczne.

Odpowiednie ogrodzenie nie tylko pozwoli ochronić teren Państwa nieruchomości, ale również precyzyjnie wyznaczy granice działki. Ponadto, oferowane przez nas systemy korzystnie wpłyną na wygląd posesji, prezentują się bowiem estetycznie i elegancko.

W naszym asortymencie znaleźć można ogrodzenia, bramy przesuwne oraz furtki do ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych wyłącznie czołowych producentów i sprawdzonych marek. Zarówno one, jak i ogrodzenia murowane z kostki czy klinkieru z powodzeniem zadbają o Państwa poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Oferujemy szeroki wybór elementów w różnych stylach.

Zapraszamy do naszego ogrodu wystawowego, Gliwice, ul. Biegusa 68. Tutaj można obejrzeć dostępne u nas produkty i wybrane realizacje oraz skorzystać z naszej profesjonalnej porady. 

Zapraszamy!

Odwiedź nas i dowiedz się z jakich materiałów zbudować ogrodzenie.

Ogrodzenia betonowe i metalowe wykonujemy dla Klientów ze Śląska i Zagłębia, z miast i ich okolic: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Bytom, Pyskowice, Toszek, Tarnowskie Góry, Knurów, Rybnik, Mikołów, Orzesze, Sośnicowice, Żernica, Kleszczów, Szałsza, i inne