Zamów Online
 
Sprawdź nowości w sklepie

Ogrodzenia

Ogrodzenia

OGRODZENIA Gliwice, Rybnik, Zabrze… 

Nic tak nie wpływa na naszą prywatność i poczucie bezpieczeństwa we własnym domu jak posiadanie solidnego ogrodzenia. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej klasy ogrodzeń systemowych oraz bram i furtek, idealnych do realizacji zarówno w obiektach prywatnych, jak i przemysłowych. Jako specjaliści od układania kostki brukowej oferujemy również wyjątkowo trwałe i niezawodne ogrodzenia murowane (ogrodzenia betonowe). Ogrodzenia wykonujemy dla Klientów z miejscowości Gliwice, Rybnik, Zabrze, Pyskowice i innych miast i okolic. Do ich budowy wykorzystujemy starannie dobrane materiały, których różnorodność pozwala tworzyć atrakcyjne i unikalne kompozycje. Ogrodzenia betonowe są wykonywane przez nas w całości lub jako konstrukcja nośna do montażu metalowych przęseł. Realizujemy także zamówienia na ogrodzenia nowoczesne, pasujące do modernistycznej architektury budynku i stylowego ogrodu o minimalistycznym wykończeniu.

OGRODZENIA – DORADZTWO, PROJEKTY, WYKONAWSTWO

Wykonujemy profesjonalny montaż ogrodzeń i systemów ogrodzeniowych. Oferujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru materiałów oraz usługi projektowe. Sprzedajemy i montujemy między innymi:

  • ogrodzenia betonowe – ogrodzenia murowane z klinkieru (z cegły klinkierowej), kamienia murowego oraz bloczków betonowych – solidne i trwałe;
  • ogrodzenia nowoczesne – funkcjonalne i wysoce estetyczne, pasujące do minimalistycznego stylu architektury budynku;
  • ogrodzenia systemowe – z profili aluminiowych lub paneli – estetyczne i bezpieczne;
  • gabiony – oryginalne stalowe kosze, wypełnione naturalnymi kamieniami;
  • ogrodzenia przemysłowe – siatki ogrodzeniowe, panele zgrzewane – ekonomiczne i bezpieczne.
  • ogrodzenia panelowe

Odpowiednie ogrodzenie nie tylko pozwoli ochronić teren Państwa nieruchomości, ale również precyzyjnie wyznaczy granice działki. Ponadto, oferowane przez nas ogrodzenia nowoczesne korzystnie wpłyną na wygląd posesji, prezentują się bowiem estetycznie i elegancko.

W naszym asortymencie znaleźć można ogrodzenia nowoczesne, bramy przesuwne oraz furtki do ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych wyłącznie czołowych producentów i sprawdzonych marek. Zarówno one, jak i ogrodzenia murowane z kostki czy klinkieru z powodzeniem zadbają o Państwa poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Oferujemy szeroki wybór elementów w różnych stylach. Wykonujemy ogrodzenia nowoczesne nawet o nietypowym wzornictwie, starając się dopasować ich wygląd do indywidualnych oczekiwań klientów z Gliwic, Rybnika, Zabrza i innych okolicznych miejscowości. Dbamy przy tym o funkcjonalność ogrodzenia oraz jego walory estetyczne.

Zapraszamy do naszego ogrodu wystawowego, który mieścił się pod adresem Gliwice, ul. Biegusa 68. Obecnie nasz firma i duży ogród wystawowy mieszczą się w miejscowości Wilcza koło Gliwic, ul. Gliwicka 1C.  Tutaj można obejrzeć dostępne u nas produkty i wybrane realizacje oraz skorzystać z naszej profesjonalnej porady. 

Zapraszamy!

Odwiedź nas i dowiedz się z jakich materiałów zbudować ogrodzenie.

Ogrodzenia betonowe i metalowe wykonujemy dla Klientów ze Śląska, z miast i ich okolic: Gliwice, RYBNIK, Zabrze, Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Bytom, Pyskowice, Toszek, Tarnowskie Góry, Knurów, Mikołów, Orzesze, Sośnicowice, Żernica, Kleszczów, Szałsza, i inne

Ogrodzenia Zabrze Ogrodzenia Rybnik Ogrodzenia panelowe Śląsk