Zamów Online
 
Sprawdź nowości w sklepie

Nowoczesne tarasy

Nowoczesne tarasy

Zaprojektuj własny nowoczesny taras

Projektując przydomową przestrzeń, trzeba pomyśleć o wyposażeniu jej w nowoczesne tarasy. Stworzenie efektownej i jednocześnie funkcjonalnej strefy letniej rozrywki na terenie własnej posiadłości wbrew pozorom wcale nie jest trudne. W ofercie firmy CabanBruk z Wilczej koło Gliwic znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do wykonania i aranżacji tarasu, dzięki którym będzie się on prezentował stylowo, nie tracąc nic ze swych walorów użytkowych. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Najwyższej jakości płyty tarasowe, meble tarasowe i praktyczny sprzęt

Urządzając taras, w pierwszej kolejności musisz zastanowić się nad wyborem materiału, z którego zostanie on wykonany. Firma CabanBruk oferuje najwyższej jakości płyty tarasowe Marazzi. Cechują je bardzo zróżnicowane wzornictwo oraz wiele kombinacji kolorów i kształtów. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, projektując  i wykonując tarasy najlepiej wpisujące się w styl domu i jego otoczenia.

Całość zyska właściwy charakter po dobraniu odpowiedniego wyposażenia meblowego i sprzętowego. Na nieosłoniętych od wiatru i opadów atmosferycznych przestrzeniach najlepiej sprawdzają się meble wykonane z aluminium lub technorattanu. To bardzo wytrzymałe materiały, które są odporne na niszczące oddziaływanie wilgoci i krążących w powietrzu zanieczyszczeń. Eleganckie sofy oraz rozłożyste narożniki pokryte są zwykle specjalną tapicerką zapobiegającą wnikaniu do środka wilgoci. Dzięki temu meble nadają się do długoletniego użytkowania. Nawet po upływie wielu miesięcy od ich zakupu prezentują się one jak nowe.

Nowoczesne tarasy to miejsca, na których domownicy i zaproszeni przez nich goście spędzają mnóstwo czasu. Warto umieścić tam duży i funkcjonalny grill, na którym można przygotować nie tylko potrawy mięsne i kiełbaski, ale także owoce morza i warzywa. Obecnie dostępne innowacyjne urządzenia wyposażone są w szereg funkcji, m.in. regulacja intensywności płomienia albo możliwość jednoczesnego przyrządzania rozmaitych dań. Dodatkowo na wyposażeniu sprzętu znajdują się też deski do krojenia, otwieracze butelek albo pojemniki na lód. Wszystko po to, aby grillowanie potraw było tak przyjemne, jak tylko można sobie wymarzyć.

Zadaszenia i oświetlenia

Nowoczesne tarasy to miejsce, gdzie można przyjemnie spędzić czas, niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Wystarczy dobrać odpowiednie zadaszenie oraz zabudowę. Do wykonania ich konstrukcji najlepiej wykorzystać wytrzymałe aluminiowe stelaże. Nowoczesnego i eleganckiego wyglądu tarasom nadają stylowe przeszklenia, z których nierzadko zrobione są ścianki oraz daszki. Odpowiednio dobrane oświetlenie tworzy romantyczny nastrój po zmroku. W zależności od indywidualnych preferencji możesz zdecydować się na klasyczne lampy solarne albo zasilane energią elektryczną kule emitujące światło w różnych kolorach.