Zamów Online
 
Sprawdź nowości w sklepie

Kontakt Zadzwoń lub napisz do nas

Kontakt

Kontakt

Formularz kontaktowy

Napisz aby uzyskać wycenę

(wymagane pole) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)–RODO /Dz.Urz. UE L 119, s.1/,wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę (art.7) na przetwarzanie moich danych w zakresie: -imię i nazwisko, - numer telefonu,- adres e-mail, przez PHU CABANBRUK GRZEGORZ CABAN z siedzibą w Wilczej, przy ul. Gliwickiej 1c, 44-189 Wilcza (Administrator danych), w celu przesyłania informacji dot. prowadzonej działalności. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie,co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail, numeru telefonu z listy dystrybucyjnej firmy.
Zapoznałem się z Klauzulą informacyjną Administratora danych znajdującą się Polityka prywatności „klauzula RODO”.

(wymagane pole) Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych
Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych(np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez PHU CABANBRUK GRZEGORZ CABAN z siedzibą w Wilczej, przy ul. Gliwickiej 1c, 44-189 Wilcza, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego usług firmy. Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

(wymagane pole) Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez PHU CABANBRUK GRZEGORZ CABAN z siedzibą w Wilczej, przy ul. Gliwickiej 1c, 44-189 Wilcza, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięt a w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.