Zamów Online
 
Sprawdź nowości w sklepie

Jacuzzi ogrodowe

Jacuzzi ogrodowe

Komu z nas nie marzy się własna strefa SPA w domu, na tarasie, czy w przydomowym ogródku? Taka, gdzie miło spędzimy czas z rodziną i przyjaciółmi, odpoczniemy po ciężkim dniu, czy w końcu – która będzie całoroczną atrakcją w ogrodzie. Jacuzzi jest idealną odpowiedzią na takie potrzeby.

Dla kogo wanna spa?

Odpowiedź brzmi…niemal dla każdego. To już nie luksus, a raczej praktyczna potrzeba.
O zaletach hydroterapii powstały już tomy opracowań: powszechnie wiadomo, że przynosi ulgę przy bólach kręgosłupa i kończyn, reumatyzmie, stanowi ulgę dla mięśni, co szczególnie doceniają sportowcy i i kierowcy. A przy tym jest po prostu przyjemna.

Aby kąpiel w jacuzzi stanowiła źródło relaksu, przy jego wyborze warto pamiętać o kilku istotnych aspektach.

Wanna do ogrodu – jacuzzi ogrodowe

Przede wszystkim – technologia. Wiodący producenci stale inwestują w rozwój i badania. Dla przykładu: w wannach Sundance Spas konstruowanie niecek i opracowanie technologii powierzane jest fizjologom i inżynierom. To przekłada się na jakość, wygodę, ale też na dalsze użytkowanie. Potwierdzenia należy szukać w certyfikatach i patentach.
Kluczowy wpływ na to, czy dane urządzenie będzie nam służyło dobrze, mają zastosowane w nim dysze. Przede wszystkim należy zwracać na ich zróżnicowanie (każdy rodzaj dysz odpowiada za inny typ masażu) oraz ich rozmieszczenie – ważne, aby pokrywały się z kluczowymi punktami „nacisku”. To one, a nie – jak wielu początkujących użytkowników może przypuszczać – ilość dysz warunkują jakość hydroterapii.

Co jeszcze warto wziąć pod uwagę wybierając wannę spa dla siebie?

Przy wyborze wanny spa warto zwrócić uwagę na kilka czynników, m. in. ile osób na co dzień będzie korzystało z urządzenia i jakiego są one wzrostu.
Warto także sprawdzić, czy urządzenie jest energooszczędne, jak wygląda kwestia termoizolacji, konsumpcji prądu – żeby uniknąć tzw. pozornych oszczędności, czyli sytuacji, gdy kupujemy urządzenie tanie, którego koszty eksploatacji znacznie przewyższają te właściwe dla urządzeń wiodących producentów.
Oferta Sundance Spas to łącznie 27 modeli w 4 seriach .
Chcesz się przekonać, na czym polega fenomen Sundance Spas? Skontaktuj się z nami.