Zamów Online
 
Sprawdź nowości w sklepie

Trawa z rolki

Trawa z rolki

Elegancki i zadbany trawnik to nie tylko wizytówka domu, ale również komfort wypoczynku. Zakładanie trawnika i jego pielęgnacja pochłaniają wiele czasu, a na efekty wpływają także zmienna pogoda, szkodniki czy niesprzyjające warunki glebowe. Jeśli nie macie Państwo czasu na codzienne podlewanie i pielęgnowanie najlepszym rozwiązaniem będzie trawa z rolki. Ten wyjątkowo praktyczny produkt jest alternatywą dla naturalnego trawnika. Nie wymaga bowiem prawie żadnego nakładu pracy i zawsze zachowuje estetyczny wygląd.

Trawnik z rolki jest wykonany z wytrzymałego, odpornego na wycieranie polistyrenu. Dzięki połączeniu kilku długości i kolorów paseczków ma wyjątkowo realistyczny wygląd, do złudzenia przypominając naturalną trawę. Nie wymaga jednak codziennego podlewania i jest odporny na upalne słońce czy opady śniegu. Trawa w rolce jest dostępna w wielu odmianach. Możecie ją Państwo wybrać do dekoracji skweru przy domu lub wyłożyć nią teren wokół ogrodowego basenu. Trawnik z rolki będzie też idealnym podłożem boiska do siatkówki czy placu zabaw dla dzieci. Możecie też nim wyłożyć taras lub patio.

Oferujemy zakładanie trawników, których podstawą jest trawa z rolki. W tworzeniu takich terenów zielonych pomaga nam wieloletnie doświadczenie. Dzięki niemu wiemy, jak położyć trawnik z rolki, aby doskonale się przyjął i pięknie rósł. Po odpowiednim przygotowaniu gruntu rozkładamy trawę oraz ubijamy ją tak, aby dobrze scaliła się z podłożem.

Zalety, jakimi wyróżnia się trawa z rolki to:

  • bardzo szybki efekt,
  • równomierna darń o tej samej wysokości i jednolitym kolorze,
  • wykorzystanie w roli trawnika ozdobnego lub podłoża rekreacyjnego,
  • wyższa odporność na warunki atmosferyczne,
  • mniej zabiegów pielęgnacyjnych niż przy tradycyjnym trawniku.

Trawnik to jeden z elementów, który decyduje stylu i estetyczne całej posesji. Najlepsze efekty zapewnia układanie kostki brukowej które uzupełni odpowiednio dobrana kolorystycznie trawa w rolce. Dodając do tego starannie wykonane, nowoczesne ogrodzenie stworzycie Państwo wyjątkowe miejsce dla siebie i najbliższych. Wszystkie te zadania możecie powierzyć naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu z nami, a doradzimy najlepsze rozwiązania.